Mümkün olanın ötesinde bir hizmet

İthalat, Transit, Antrepo, Dahilde İşleme, Gümrük Kontrolü Altında İşleme, Geçici İthalat, Hariçte İşleme, İhracat, Hızlı kargo – ETGB İşlemleri, Fuar İşlemleri, Uluslararası Lojistik İşlemleri, Dahili Taşıma İşlemleri, Danışmanlık, Gümrük ve Dış Ticaret Eğitimi'ni uzman kadromuz ile hizmetinize sunuyoruz.

İTHALAT

Yurtdışı veya Serbest Bölgelerden almak istediğiniz ürünlerin Türkiye Gümrük Bölgesine varışı sonrasında gerekiyorsa TSE, İTKİB ve Tarım ön izin başvurularını gerçekleştiriyor daha sonra ürünlerin ithalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Konteynerlerin Havadan Görünümü
Yükleme Kargo

İHRACAT

Yurtdışına satışını gerçekleştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin planlamasını bizler ile yapabilir satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin ihracat işlemlerini gerçeleştirebiliriz.

HIZLI KARGO
ETGB

Daha önce gönderi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! ETGB servisimiz ile brüt 300 KG ve 15.000 Euro tutarını aşmayan ürünlerinizi ihracat kapsamında gönderebilir ve KDV iadenizi alabilirsiniz.

Uçan uçak
Kamyon ve Depo

LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

Gönderilerinizin Kara, Hava, Demir ve Deniz yollarında belirlenen noktaya taşıma hizmeti verebilir ve dahili taşımayı gerçekleştirerek, tek elden hizmet sunabiliriz.

FUAR ORGANİZASYONU

Uluslararası veya ulusal alanda düzenlenen fuarlara ürünlerin kapıdan teslim alınarak fuar alanında sergilenmesine müteakip tekrar kapıya teslim edilmek üzere door-to-door hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknoloji Fuarı